Reakcia na: 810zssk #257908:
Práveže cestujúcich max. 15 minút MHD-čkou je dosť a je dosť trás, kde to peším presunom ťažko nahradíš, napr. bory či od lamača, či od Dúbravky, či od DNV, centrum-petržalka, Devín-centrum, Jarovce-Rusovce....
MatejBA
To je uplne rovnake, ako ked ty si chytil hysak, ked som hovoril o rychlosti, a zacal tvrdit, ze mi na kapote skoncili ludia a ze som zrazil ludi, pricom za svoj zivot som mal zatial 1 nehodu, kde som nebol vinnikom a chytila to moja cela lava strana od vodicky, co si nedala pozor a nabrala ma v mojom jazdnom pruhu.
Apropo na taketo reci si treba davat pozor - tak ako su paragrafe na kradez su aj na ohovaranie.