Reálne si dopravcu okradol a môže tvoje alter ego hovoriť čo chce. Ok, tvoj vplyv na spotrebu autobusu je mikroskopický a tvoje znečistenie autobusu oproti všetkým cestujúcim celý deň je zanedbateľné, ale ak by takto konali všetci, mesto môže rušiť spoje.
To, že stánkar na zlatých pieskoch na konci dňa vyhodí 0,5 kg neskonzumovaných hranoliek do koša ma neoprávňuje hranolky kradnúť.
Neboj, nemam potrebu to robit - ak uz sa opustim, tak napisem prispevok a davam ignor stranke na par dni. Napriek vsetkemu mi uprimne nejaki nahodni "online" ludia na nejakej stranke nestoja za viac ako jedno nasratie - po par dnoch odfucim, a ak to nenapisete stylom ako Ike ze zabijam deti psiky, ci ako bobitwo ze som kleptoman, tak sa viem aj ospravedlnit ak som sa mylil.
Predstav si, ze poznam krcmy, kde to spravia, ak maju na to pohare. Dokonca som v centre zazil, ze ked som nepoznal ich lokalne/remeselne znacky, na poziadanie mi do poldeci dali ochutnavky (ich rozne piva) aby som si vedel vybrat, co mi chuti (a ano, nechal som im pekny tringelt za ochotu). Vzdy je to o ochote a pristupe.
Tvojou logikou by mesto malo zrusit vsetko pod 180 minut, aby dostalo 4 eura namiesto 1,80 - vsak naklady su rovnake nie? Alebo je hranica 120 minut za 2,90? Alebo 24 hodin za za 5,40?
Ak 15 minútový, tak požadujem 5 minútový lístok! Načo by som si mal kupovať 15 minútový, keď idem 5 minut? Vytlačiť sa to dá tiež a rovno 4 krát! Papier má dve strany!
V Rusku to bolo, lenze v 2011 sa to zrusilo. A radsej mat jedneho cloveka 25 rokov a mat stabilnost, nez 7 predsedov vlad za 10 rokov ako je to v United Kingdom a mat anarchiu.
Takže si zo 4 pruhov spravil 2 pruhy, autá v smere od Kauflandu k Technopolu budú čakať v rade, kým odbočia autá, čo chcú odbočiť na Osuského, autá idúce od Technopolu, čo budú chcieť ísť na Osuského budú musieť čakať, aby im uvoľnili miesto autá idúce smer Kaufland...
Pritom riešenie existuje. Viď Jána Jonáša - Opletalova. Kedysi tam linka 20 mohla "preletieť" rovno, dnes sa tam musí "lámať" a šuchtať cez križovatku, keď opúšťa hlavnú cestu.
Takže moment, nech si to ujasním. Značka Hlavná cesta resp. Daj prednosť v jazde a pod tým dodatková tabuľa s tvarom križovatky a vyznačením hlavnej a vedľajších ciest je niečo, čo nestíha šofér podľa teba prečítať a je to metúce. Namiesto toho značka Križovatka a pod tým dodatková tabuľa s tvarom križovatky a vyznačením hlavnej a vedľajších ciest je niečo, čo zrazu stíha motorista bez problémov vnímať? To je divné...
Ďalšia vec, značka Hlavná cesta, Daj prednosť v jazde, či STOP ti presne hovoria, na akej vetve cesty si, keď prídeš ku križovatke. Pokiaľ nie si mentálny atlét, tak keď tam tie značky vidíš, tak vieš, že bude nasledovať križovatka.
Keď máš križovatku bez dopravných značiek, tak tam sa uplatňuje prednosť zprava a nepotrebuješ tam žiadnu špeciálnu značku.
Takže ako to čítam, ty sám neovládaš platnú legislatívu. Asi na na čase vrátiť vodičák, alebo si doštudovať legislatívu.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
S499.1023