Reakcia na: bobitwo #257917:
Ak v pravom pruhu ide autobus a pred tebou išlo auto, nemáš šanciu značku/y vidieť.Prečo nespraviť priebežnú cestu hlavnou? Malo by to logiku. Od kauflandu autá nejazdia v kuse, rozdeľujú to semafory, takže odbočiť z Osuského doľava by nebol problém.
Samuel336