Reakcia na: Rich55 #257919:
Krádež je to tak že si využil službu takže niekomu dlžíš peniaze a tie peniaze si nezaplatil. Je to celom jednoduchý princíp - niekto poskytol niečo za čo má dostať peniaze a tie peniaze nemá = o tie peniaze si ho okradol.
danlo