Reakcia na: Pajo #257911:
Sú platy v Bratislave rovnaké ako vo Viedni? Vieš napr., že dôchodcovia vo Viedni nemajú zľavu na jednorázové cestovné lístky a už vôbec necestujú zadarmo po dosiahnutí istého veku? Sú aj dôchodky v Bratislave ako vo Viedni?
Rich55