Reakcia na: Mhr1 #257904:
Dal som ti tam presne schému, kto kde komu dáva prednosť podľa tvojho riešenia, keď by tam bola len značka Pozor križovatka Takže by som vážne uvažoval nad tým vrátiť vodičák. Ale prosím, nakresli tú schému, lebo z tvojho popisu to nie je jasné.
bobitwo