Reakcia na: bobitwo #257878:
Vcelku neintuitivne je uz len to, ze na druhej fotke pruh, ktory je pokracovanim cesty je na vedlajsej, zatial co novovzniknuty odbocovaci je hlavny. Ak by jazdny pruh ustil do praveho odbocovacieho a lavy by sa z neho odpajal tak by to bolo intuitivnejsie.
bobitwo
https://maps.app.goo.gl/UA2oMtzNSFkkn2sp9 - jeden smer
https://maps.app.goo.gl/3RfzPRqq4XBnPGiN6 - druhý smer
https://maps.app.goo.gl/9uDCXz98TZpaQAd99 - tretí smer
Všetko jasne označené, nič nie je mätúce, všetko je krištáľovo jasné, všetky informácie sú tam.