Reakcia na: 810zssk #257832:
Veď práve preto som dával tie návodné otázky. Odpoveď, prečo na prímeste neplatí električka na bankovej karte bude určite znieť, že tam nie je fotka užívateľa. Ale toto dokázala vyriešiť aj extrémne konzervatívna Praha tak, že fotka je uložená v databáze a priradená ku karte.
upravovač fotiek
Opätovné zavedenie 15-minútového cestovného lístka a MHD nad 65 rokov zadarmo. Plus plno prázdnych rečí, našťastie ani slovo o Filiálke. Ale aj tak je to bieda.
EDIT: Stránku práve vypli.