Reakcia na: kecho #257830:
Testovací autobus som šoféroval ja, a kužele bolo nutné odsunúť keď som sa tam krúžil dokola s kĺbovým autobusom - čo jednak nemá prečo nastať a druhak bola časť "kruháču" blokovaná zaparkovanými autami, čiže sú tam ešte rezervy. Zároveň kužele ohraničovali budúci pojaďovateľný stredový prstenec. Test dopadol dobre.

Viko
Ale mal som možnosť premávku na nej zblízka pozorovať 20 rokov a naozaj na dennom poriadku tam sú kolízie s polovodičmi, čo je podľa mňa dôvodný predpoklad na znižovanie rizika redizajnom križovatky samotnej.