Vcelku nerozumiem tejto vlne hejtu. Netvrdím, že kruháč je to najlepšie riešenie a neviem ako to tam je dnes po otvorení električky kedže tam už nebývam. Pravdou však je, že čokoľvek bude lepšie ako to čo bolo, kedykoľvek som prechádzal touto križovatkou tak sa tam zjavil nejaký bezruký vodič ktorý netušil kto má prednosť. V lepšom prípade len strateno stál, v horšom ohrozoval seba aj všetkých naokolo.
Každopádne kruháč je dnes funkčné univerzálne riešenie, ktoré sa dá aplikovať na mnohé dopravné situácie a intenzity (aspoň do tej doby kým sa z toho nestanú kolotoče ako pri Boroch). Či ideme hejtovať už len z princípu, lebo magistrát sa to tam snaží zlepšiť?
Každopádne kruháč je dnes funkčné univerzálne riešenie, ktoré sa dá aplikovať na mnohé dopravné situácie a intenzity (aspoň do tej doby kým sa z toho nestanú kolotoče ako pri Boroch). Či ideme hejtovať už len z princípu, lebo magistrát sa to tam snaží zlepšiť?
bobitwo
Ale čo čakať od človeka, ktorý sa nevie sám o seba postarať a tvrdí, že všetci okolo sa majú starať o to, aby sa mu nič nestalo, aj keď porušuje predpisy.