Reakcia na: Ike #257837:
Nikde nevravim, ze tam maju byt semafory, to je este vacsia volovina. Kruhac tam je skutocne somarina, a proste si kandidat robi na tom svoju progresivnu kampan za nase peniaze. Keby sa magoriat realne staral aj o stav ciest a znacenie a nielen inkasoval za psvb/paas akcie, tak je to uplne normalna krizovatka.Aj ked na Mamateyovej pri Lidli nedavno do...vili aj to, co bolo v odboceni dolava od posty na Sustekovu povodne uplne zrozumitelne nakreslene ako zaradovanie sa do pruhu na zemi a teraz z toho spravili nebezpecne VDZ. (Ano, semafory tam su vypnute po 21vej).
A k tej sikmej hlavnej - to potom napriklad toto je este nebzpecnejsie - az dve vedlajsie cesty a sikma hlavna

https://www.instantstreetview.com/@48.108881,17.093664,32.73h,-1.26p,2.95z,1LVY5JVQpYdttdW3-LJs1Q
bobitwo
V realite tam kruháč len spomalí ešte viac dopravu. Druhá vec, zatiaľ som videl len nejakú fotky zhrora vyrobenú asi v Skicáry, kde bol nakreslený červený kruh, resp. krátke video. V realite to bude isto zložitejšie, keďže Magistrát má v pláne upraviť po vzore Jiráskovej aj Romanovu a Osuského, takže do toho kruháča musia zakomponovať ešte aj cyklotrasu, čo ešte viac skomplikuje situáciu (nie že by na Jiráskovej sa premávali desiatky cyklistov zrovna).