Reakcia na: cxivo #257816:
Normálne by to malo fungovať tak že vodič zadá cieľovú zastávku a po priložení karty pokladňa sama električenku prečíta a nič nezaúčtuje. Samozrejme to že po 10 rokoch existencie IDS BK vodiči stále nie sú zaškolení tak aby vedeli cestujúcim poradiť s úplne základnými požiadavkami je fail...
Lebo už sa mi to stalo oba razy, čo som tento rok šla Arrivou v IDSku, vyzerá že obyčajné "Dobrý, už mám električenku, idem len na Bajkalskú" nestačí
810zssk