Reakcia na: cxivo #257821:
Máš električenku na dopravnej karte alebo bankovej? V IDS BK platia len električenky na dopravných kartách.
Lebo už sa mi to stalo oba razy, čo som tento rok šla Arrivou v IDSku, vyzerá že obyčajné "Dobrý, už mám električenku, idem len na Bajkalskú" nestačí
810zssk
Samozrejme to že po 10 rokoch existencie IDS BK vodiči stále nie sú zaškolení tak aby vedeli cestujúcim poradiť s úplne základnými požiadavkami je fail...