Reakcia na: Mhr1 #257834:
Kruhac tam je kolosalna blbost, pretoze par metrov odtial mas semafory, kde sa tvoria zapchy. Teraz je ta krizovatka prejazdna aj pri cervenom semafore. Ponivom sa ti do kruhaca natrepu auta a budu stat vsetky smery. Proste kolosalna vollovina...Staci poznat znacky a nemat kupeny vodicak a ta krizovatka nie je ziadna galakticka problematika.
Lebo už sa mi to stalo oba razy, čo som tento rok šla Arrivou v IDSku, vyzerá že obyčajné "Dobrý, už mám električenku, idem len na Bajkalskú" nestačí
Joyki
Rexy pocas dna bez nahrady zrušené.