Reakcia na: Joyki #257817:
Tak aj prve Os vlaky su odrieknute bez nahrady obojsmerne. A to este neodisli rusnovodici s podanymi vypovedami + horúčavy sa rozbiehaju. Bude kolaps.
Lebo už sa mi to stalo oba razy, čo som tento rok šla Arrivou v IDSku, vyzerá že obyčajné "Dobrý, už mám električenku, idem len na Bajkalskú" nestačí
Eric Cartman