Reakcia na: Ma178rek #257800:
Tieto naše škodovky sú dizajnovo veľmi podarené oproti modelom z iných miest a do istej miery už dnes sú takým našim symbolom.Na druhej strane sú to už vizuálne takmer 15 ročné modely a 50m vozy vnímam stále len ako hudbu budúcnosti. Možno by bolo fajn keby sa v tomto zasa o kúsok posunieme, napr. tie nové 52T vyzerajú tiež podarene, keby sa postavia podľa nich bol by to za mňa krok správnym smerom. Koniec koncov, mám pocit, že od tých našich sa zas tak veľmi nelíšia.
Ma178rek
Súťaž na 50m vozy, predpokladám že budú chcieť čo najviac podobne terajším vozom aj z dôvodu náhradných dielov ..