Reakcia na: S499.1023 #257707:
Tak ale snáď úrad nezodpovedá za to, že si vlastník železničných vozidiel ani nepožiadal o vydanie povolenia. Za to si môžu Rakúšania sami, urobili autonómne rozhodnutie, že si ďalšie vozidlá starších typov nebudú povoľovať na Slovensku. Aj kvôli tomu musia na REX8 cez Marchegg jazdiť obiehacie súpravy z vozňov klasickej stavby. A áno, aj kvôli tomu s niektorými jednotkami nemôžu prísť do Petržalky. Tak museli vymeniť obehy za také vozidlá, ktoré povolenie majú, čo trvalo pár dní, a jazdí sa normálne ďalej.
Ttom