Zisla by sa tu samostatna tema o vytrznostiach v MHD.
https://www.ta3.com/clanok/1053033/video-agresivny-cestujuci-v-bratislavskej-mhd-udieral-vodica-pastou-policia-uz-vytrznika-vypatrala-a-celi-obvineniu
Kokos, vcera som siel v 84 pred obedom z Dubravky do mesta. Po odchode z Patronky smer Dubova hluk, krik vo voze. Nejaky KKT zacal ebat do 2 ukrajinskych chalanov, nech vypadnu a ze ci su Rusi a ak ne, nech vypadnu zajazdy! Chlap 2m, maskacove oblecenie... Ludia uz panika, lebo fakt to vyzeralo zle. Ziadali sofera, aby to riesil. Na Dubovej ujo sofer siel pozriet, ale aj do neho ebal ten kkt rusky. No vyzeralo to zle.
Aj keby sa zavolala hliadka VB, tak pridu tak do 5 min. a to uz moze tiect krv. Totalna agresia bola... kopanie, buchanie. Nakoniec vystupil na Dubovej. Sofer este nechaval otvorene dvere - ludia mu vravia - ZAVRI TIE DVERE A CHOD! NA CO CAKAS? Nechapem ani ja co cakal - typek stal na zastavke uz. A najhorsie bolo, ze jedno male dievcatko z toho dostalo asi traumu. Uplne v soku zostalo, triaslo sa... mama aj dalsi ju ukludnovali, ale nedarilo sa.
Cele zle.
Rozmyslam nosit nejaky silny kaser a okamzite pouzit voci takymto. Je tam riziko ciastocneho zasahu cestujucich, ale prudovy kaser do papule by mohol zabrat. Asi to ma DPB na zazname z vozidla (neviem ako dlho sa to uchovava), tak ale som realista...
https://www.ta3.com/clanok/1053033/video-agresivny-cestujuci-v-bratislavskej-mhd-udieral-vodica-pastou-policia-uz-vytrznika-vypatrala-a-celi-obvineniu
Kokos, vcera som siel v 84 pred obedom z Dubravky do mesta. Po odchode z Patronky smer Dubova hluk, krik vo voze. Nejaky KKT zacal ebat do 2 ukrajinskych chalanov, nech vypadnu a ze ci su Rusi a ak ne, nech vypadnu zajazdy! Chlap 2m, maskacove oblecenie... Ludia uz panika, lebo fakt to vyzeralo zle. Ziadali sofera, aby to riesil. Na Dubovej ujo sofer siel pozriet, ale aj do neho ebal ten kkt rusky. No vyzeralo to zle.
Aj keby sa zavolala hliadka VB, tak pridu tak do 5 min. a to uz moze tiect krv. Totalna agresia bola... kopanie, buchanie. Nakoniec vystupil na Dubovej. Sofer este nechaval otvorene dvere - ludia mu vravia - ZAVRI TIE DVERE A CHOD! NA CO CAKAS? Nechapem ani ja co cakal - typek stal na zastavke uz. A najhorsie bolo, ze jedno male dievcatko z toho dostalo asi traumu. Uplne v soku zostalo, triaslo sa... mama aj dalsi ju ukludnovali, ale nedarilo sa.
Cele zle.Rozmyslam nosit nejaky silny kaser a okamzite pouzit voci takymto. Je tam riziko ciastocneho zasahu cestujucich, ale prudovy kaser do papule by mohol zabrat. Asi to ma DPB na zazname z vozidla (neviem ako dlho sa to uchovava), tak ale som realista...
B K
https://zverejnovanie.bratislava.sk/bratislava/objednavky/obz2600078/
https://zverejnovanie.bratislava.sk/bratislava/objednavky/obz2600153/