Reakcia na: samkoh #257324:
Proces zjednocovania názvov zastávok medzi mestskými a regionálnymi linkami v Nitre prebehol z vlastnej iniciatívy dopravcu asi tak na 90% (dovtedy zhoda nebola skoro nikde), niektoré veci sa žiaľ nedotiahli. Zastávka Zobor/Pod Zoborom je jednou z nich.Ešte väčšie vzrúšo je, keď zapojíme železnicu. Tá má zastávku "Mlynárce" na okraji katastra, z polovice fyzicky na území Lužianok. Zato v strede obývanej časti Mlynáriec (historicky pôvodnej obce) je "Nitra zastávka". Pri nej je autobusová zastávka, ktorá je v prímestskej doprave "Mlynárce" (pomenovaná podľa MČ, ale mimo rovnako pomenovanej železničnej zastávky) a v MHD ešte lepšie "Železničná zastávka Mlynárce" (opisným spôsobom mysliac železničnú zastávku v Mlynárciach, ktorá sa ale nevolá Mlynárce, lebo železničná zastávka s názvom Mlynárce prakticky nie je v Mlynárciach).
samkoh