Reakcia na: PotPalo #257256:
Majú boxy pod nástupištami. No info tabula, keď vylezieš z dočasnej haly o tom žiadna nie je. Aj tak si drvivá väčšina volá Bolt či Uber alebo Hopin. Čiže sa čaká na taxi, ktoré na stanicu príde.. nastupovanie je náhodné , kde je miesto v tom čase..Pred stanicou je povolené, iba zastavenie na vyloženie a naloženie cestujúcich max.5 min.. No nikto to moc nekontroluje.
Ja by som tam inštaloval rampy ako na letisku. Bez poplatku do 5 min. a následne už určená suma napr.3€ za polhodinu. Ušetríš na policajtoch a ešte aj čo to zarobia na parkovnom ak sa tam niekto zabudne. Platí na to najbližšie k hale, ktoré okupujú klasické taxi.
Na letisku ti autá a ani taxi nestrašia pred halou ako na stanici.
Urbanway 2423