Dnes ráno blúdil vodič linky 21 idúcej z mesta po DNV. Zabudol odbočiť z ulice Na grbe doľava na ulicu Novoveská a spravil si neplánovanú zachádzku cez ulicu Na vyhliadke. Trošku mal problém s vytočením, ale zvládol to.
https://www.youtube.com/watch?v=qXXsjC47iwE
Všetko dobre dopadlo.
https://www.youtube.com/watch?v=qXXsjC47iwE
Všetko dobre dopadlo.
Podobne ako do TAMBUSu 3702...
každopádne vo vitríne na zastávke bol uvedený zlý odchod, keďže v tom čase nič neprišlo.
csepka_3