Reakcia na: Ike #257057:
Na Jasovskej už mal byť PAAS v roku 2023, ale mesto je neschopné to zapracovať, tak tu zatiaľ nie je. Ale príde ten deň, keď sa dostane aj sem, aj tam, kde pracujem. Ale hej, je to asi ťažké na pochopenie, rovnako ako to, že niekto môže cestovať do práce 8km/60 mininút, alebo 12km/80 minút v rámci Bratislavy a podobné chuťovky.
Čiže jedine z úspor sa dám zavrieť niekam do domova a nemusím riešiť, či mi má kto navariť, obstarať mňa aj byt.
Táto debata je teda prudko hypotetická....
si
ja ked som zacinal svoj pracovny zivot, tak som pracoval vo firme ktoru som mal ~15 minut MHD (a trosku viacej po vlastnych), avsak firma sa po par rokoch mojho posobenia v nej prestahovala na opacny koniec mesta (suviselo so zmenou vlastnickej struktury firmy), podla teba som mal asi nasledne dat vypoved ? (ja som to riesil tak ze som si kupil svoje prve auto