Reakcia na: Petto #257036:
Dufam, ze sa pytas len zo srandy. Obcas clovek nema na vyber. Byvaly kolega byval v DNV a pracoval vo VW, prisiel o pracu, tak pracoval kusok od Zlatych Pieskov, lebo nasiel dobre platenu robotu prave tam.To ma teraz predat byt a kupit druhy? Alebo sa prestahovat do podnajmu, lebo Petto nechape, ze obcas sa zivot a shit happens, a zmenis robotu do inej lokality ako mas napriklad svoje kupene byvanie? Napriek tomu, ze mas napriklad vybudovane vztahy a zazemie tam, kde byvas teraz?
bobitwo