Reakcia na: bobitwo #257030:
"Celý čas tu kričíš, že mesto má vyberať komerčné poplatky za parkovanie a že sa vyberá málo. Ti že ty nepotrebuješ auto je super, ale sú tu tisíce ľudí, ktorý ho potrebujú."Pri tomto som prestal čítať, lebo toto som nikde nepísal. Ja auto mám a potrebujem, mám dve deti a ročne najazdím ~20.000 km. Pri práci mám tarifné pásmo B (takže tvoj prípad). Ale vždy si nejakú logistiku v rodine nájdeme a reálne využijem parkovanie v práci 3-4 do mesiaca. Pridaná hodnota je tá, že ak to skutočne potrebujem, zaparkujem pár krokov od práce.
Ike
Inak neviem ako ty, ale ja som ešte nezažil, že by mi nejaká služba spoplatnila dopravu spojitou funkciou. Zvyčajne sú to pásma ohraničené obecnými hranicami. To je v mikromierke tiež riadna nespravodlivosť, keď ten, kto býva na začiatku dediny platí za dopravu aj tomu na konci