Reakcia na: Viko #256947:
Ten automat existuje, ale pri dlhodobej inflácii znamená zmenu cenníka každý rok, čo nie je užívateľsky atraktívne a sú spojené výdavky s logistikou. Naposledy sa ceny menili minulý rok v lete, tento rok sa dala pauza.
gejza
Chcem sa dožiť doby, keď Bratislava bude mať zase po rokoch autobusovú stanicu.