fíha...
NOVINKA
Od polovice decembra 2025 sa spustila testovacia prevádzka nástupu všetkými dverami na každej zastávke v celom úseku, nielen v Bratislave.
Linka 215
(Bratislava, Patrónka – Marianka)
Linka 216 (Bratislava, OC Bory – Stupava), jazdia v režime MHD.
https://www.facebook.com/idsbk.sk/posts/pfbid0iSUFNsi4jGrKCvawb5jfiMgSh6oPZQWHeZg6BSTuuPsr1jq6jr88gfW2afQ6j2pul?comment_id=1621169708910156¬if_id=1774429073215931¬if_t=feed_comment_subscribed&ref=notif
NOVINKA
Od polovice decembra 2025 sa spustila testovacia prevádzka nástupu všetkými dverami na každej zastávke v celom úseku, nielen v Bratislave.
Linka 215(Bratislava, Patrónka – Marianka)
Linka 216 (Bratislava, OC Bory – Stupava), jazdia v režime MHD.https://www.facebook.com/idsbk.sk/posts/pfbid0iSUFNsi4jGrKCvawb5jfiMgSh6oPZQWHeZg6BSTuuPsr1jq6jr88gfW2afQ6j2pul?comment_id=1621169708910156¬if_id=1774429073215931¬if_t=feed_comment_subscribed&ref=notif
Elektricka
Teraz pred pár dňami som chcel kúpiť lístok, IDS BK chcelo autorizáciu cez banku, otvoril som apku banky, klikol som že súhlasím, a nastúpil som do autobusu. Po prestupe na regionál som zistil že lístok nemám a opäť nešiel kúpiť, tak som zaplatil kartou priamo vo voze, ale zdržoval som vodiča.
Dnes som si znova chcel kúpiť lístok, chcelo to odomňa overenie banky, ale tento krát mi notifikáciu ani nezobrazilo, V nastaveniach IDS BK som to zmenil na správnu aplikáciu bankovníctva, ale stále mi od banky nič neprišlo. Tak som nakoniec zaplatil kartou na označovači
Chyba apky IDS BK, alebo chyba banky, alebo chyba mňa lebo neviem kúpiť lístok tak ako som to robil celý rok?
Pomôže mi keď si do IDS BK nabijem kredit a budem platiť z virtuálnej peňaženky namiesto karty?
Ďakujem za odpoveď