Reakcia na: kecho #256772:
Ako tu uz bolo spominane vo vasnivej debate na predchadzajucich stranach, zaujem o to maju starostovia v Rakusku, poslanci v obciach v Rakusku, ludia zijuci v Rakusku, spolocne so zdruzenim baum_cityregion, BIDka je v tom zainteresovana, a ma to byt sucastou projektu NUTSHELL@CE z programu Interreg Central Europe.Je dost mozne, ze sa na tom budu podielat aj Burgenland a Niederossterreich, a s velkym stastim aj VOR, kedze im to pomoze zredukovat pocet aut zo Slovenska a na Slovensko (a urcite pri ich zelenom fanatizme to dava zmysel).
Častejšie ako metro, ranný interval 2 minúty sa do konca školského roka tak pomaličky, latentne zmení na 4 minúty... a od júla už ktorá redukcia?
si
nuz a prakticke dosledky - novu zastavku je castokrat nemozne vybudovat ci uz kvoli majetkovym pomerom okolo alebo len vysokym nakladom na vsetko toto vyzadujuce a tak ak je nejaka pravdepodobnost ze sa v danej lokalite bude obsluha dakedy obnovovat (staci kvoli par ludom denne a o 10 rokov) tak je vyrazne efektivnejsie nechat tam tu dlhodobo neobsluhovanu zastavku....