Reakcia na: samkoh #256709:
To teda rozhodne neslúžia, hlavne kostoly na významných križovatkách bývajú plné. Napríklad saleziáni Miletičova, doobedňajšie omše úplne narvané (a to je detská a mládežnícka, takže tam netvoria väčšinu dôchodcovia), to isté napr. Blumentál, kapucíni...
(a o cene strateneho casu sa s tebou ani nezacinam bavit....)
upravovač fotiek