Reakcia na: samkoh #256675:
Našťastie nie sme na Orave. Do kostola nechodí prakticky nikto, a ak chodí tak v raz za uhorský rok a s rodinou. Ofc nedeľní dochodci. Osobne nepoznám nikoho takého. V nedeľu do obeda všetci oddychujú, športujú, výletujú alebo spia. Ja som bol viackrát v živote v kostole na výlete sa akože kuknúť na umčo ako naozaj. Neexistuje, že nedeľná pánbičkářská špička ktorá nejako zahlcuje mhd.
si
a skus si porovnat rozdiel medzi tym tebou menovanym "racianskym vinobranim" a tym ked podujatim rozdelis mesto na 2 polovice medzi ktorymi sa zmysluplne MHD dostat neda....
ci stale nechapes rozdiel ?