Reakcia na: bobitwo #256667:
Aha, už došli argumenty, takže zase vytahuješ tie nezmysly o športových podujatiach. Zaujímavé že podľa teba sú tieto veci OK, ale reko HV, čo tiež poteší ľudí a pritom neobmedzuje dopravu, už nie. Skús byť aspoň trochu objektívny. “Toto sa mi páči a by sme to mali dotovať, toto sa mi nepáči a by sme to mali prestať dotovať” nie je argument.
upravovač fotiek
1. Ušetriť inde.
2. Neevidujem, že by mal DPB nedostatok vodičov. Situácia je stabilná.
3. Zvýšiť daň z rozvoja. Jednoznačne. Nech investori platia. Chcú stavať v meste, byty sa predávajú, tak nech sa pri ich výstavbe zafinancujú investičné náklady do MHD.
4. O koľko zdraželi prevádzkové vstupy pre MHD? O toľko zvýšiť daň.
K otázkam:
1. Ľudia akútny problém nie sú.
2. Šetrenie + dane.
3. Napr. môže mesto prestať dotovať veci typu národný beh a neschvaľovať výluky v meste, ktoré si vyžadujú riešenie náhradnej dopravy, ktorá zadarmo nie je.