Reakcia na: gejza #256641:
Ty si nevidel K1 a K2 Shopping cez tyzden, cez vikend, alebo pred sviatkami, ze? Tie zapchy, plne parkoviska, auta dokonca aj od Zvolena/Banskej Bystrice? Alebo tie stovky az tisice Slovakov, co tam byvaju a pracuju v Bratislave a casto sposobuju hustu dopravu na starej ceste cez hranice? Alebo obyvatelov Rakuska, ktori chcu ist do Bratislavy a minut tu peniaze? Alebo tie deti, co potrebuju ist do skoly v Bratislave? Alebo Slovakov, co pracuju v obchodoch/halach/vyrobnych centrach v Rakusku?Ty len vidis turistov alebo jedno sezonne kupalisko...
gejza
Robiť linku len pre jedno kúpalisko mi príde trochu luxus.
Netušil som, že až toľko obyvateľov rakúskych miest a obcí študuje na slovenských vysokých školách - evidentne na tom naše vysoké školstvo nie je tak zle.