Reakcia na: upravovač fotiek #256649:
Akých bytov ? Ako som spomenul, v článku sa nepíše o bytových priestoroch. Čiže je zrejmé, že počet obyvateľov v tej časti nebude stúpať.
(zámerne nepíšem o základných a stredných školách, tých sa to netýka. Je samozrejmosťou, že obyvatelia rakúskych miest a obcí majú všetky potrebné spádové základné a stredné školy v rámci Rakúska).
Petto
A tie tvoje menovane ciele - aspon pre mna teda nic svetoborne. Tie posledne dve su aj dostupne s MHD BA a peso par minut.
Dubravska Hlavica - tam je vobec mozne poslat bus do toho kopca ?