Reakcia na: Petto #256640:
Tak konkrétne trať Patrónka-Karlovka nepovažujem za zanedbatelné rozšírenie, práve naopak.
(zámerne nepíšem o základných a stredných školách, tých sa to netýka. Je samozrejmosťou, že obyvatelia rakúskych miest a obcí majú všetky potrebné spádové základné a stredné školy v rámci Rakúska).
a posledny rok islo to k 164000 cestujucich
1560