Reakcia na: Viko #256535:
V Reci pravidelne vystupujem na cestu. Výška hrany podlažia u kolien až vyššie.
aj som padol v tomto roku pod vlak počas poladovice. Nie každý rušňovodič to vytiahne ďalej. V Bieli väčšinou áno, u nás väčšinou nie.

Miro
https://maps.app.goo.gl/1xfWSuj8wW5xj2FE8
Ale teraz, keď tam jazdia bagety, tak sa celý vlak zmestí mimo priecestia.