Reakcia na: Pajo #256323:
A všetkým čo to tak naplánovali
Je fajn že aspoň niekde DPB chápe koncept nadväzností. Kiežby toho bolo do budúcna viac!
Je fajn že aspoň niekde DPB chápe koncept nadväzností. Kiežby toho bolo do budúcna viac!
Linka 7 cez prázdniny nepremáva asi posledných 5 rokov.
Ma178rek
A na L4+9 by sa hodil v rannej špičke 5minut a poobede aspoň 6
Nárast výkonov by bol nasledovný
4 ranná špička 23 poradí z toho 6 špičkových, poobede 4
Linka 9 ranná špička 18 poradi z toho 4 špičkové, poobede 3 poradia
L3 v rannej špičke by som dal na 3.5 minúty
Ranná špička 30 vozidiel z toho 21 celodenných
L1 by som ráno aj poobede dal na 7.5 minúty
Pribudlo by poradie obsadené K2 predávajúce v čase 6-9 a 14-18