Reakcia na: Slimak #256325:
To bola zrušená. Ale úprava premávky že nebude jazdiť cez prázdniny prebehla v 2023 . Tam sa potom aj na 3ke upravoval CP .
Je fajn že aspoň niekde DPB chápe koncept nadväzností. Kiežby toho bolo do budúcna viac!
Linka 7 cez prázdniny nepremáva asi posledných 5 rokov.
3pa3ck3
Teraz majú cestujúci dve možnosti (kúpiť si rovno 24-hodinový lístok alebo využiť kratšie lístky s maximom od polnoci do polnoci), takto by si im jednu možnosť de facto zobral.