Reakcia na: TomJ #256110:
Linke 1 by pomohlo, keby jazdala aspoň po Jungmannovu. Dodnes považujem za škodu, že sa nevybudovalo v prvej etape malé jednokoľajné obratisko. Už len kvôli prestupom na Farského by linka 1 mala oveľa väčší potenciál, ako v súčasnej trase cez Nám. Ľ. Štúra, kde vozí viac vzduchu ako cestujúcich.
.
ale nerealne a zbytocne.
Mhr1