Reakcia na: MatejBA #255970:
Mlynská by sa dala upraviť v režime 1+3. Z patrónky aj z Kramárov sú aj tak po jednom pruhu a pri Kauflande smer zoo sa hádam este nikdy v histórii nevytvorila zápcha. Kritické to zvykne bývať za podjazdom popod D2.

MatejBA
A stale mam silne vyhrady k obmedzovaniu pruhov na ceste, ktora sluzi ako alternativa k Sitine v pripade uzavierky - ak sa tam vyrazne viac zhorsi situacia, dialkova doprava zacne srat na zakaz cez Karlovku.