Reakcia na: Jardo #255965:
EBN 8 sa údajne ani neotočí (bez cúvania) pri Slimáku na 151, zatiaľ čo 8,6 a 10-metrový Solaris áno. Tie EBN 8 sú dosť nepraktické vzhľadom na to, že nie sú užšie ako bežný autobus (SU 8,6 sú užšie) a majú obmedzený dojazd. Na 145 a 147 sú ozaj vhodné len minibusy, napriek tomu že tam teoreticky vie prejsť aj väčší autobus.

uvidíme...
Petto
SCENÁR HLST (B)
- 32+64 v dĺžke Dlhé diely - Hlavná stanica
- bez zmeny počtu spojov (v preklade)
tj 32 DD - HLST aj 64 DD - HLST ? Ci ako si to myslel ?