Reakcia na: upravovač fotiek #255829:
Tak naco sme precislovali trolejbusy z 2xx, ked uz to tak bolo dlhe desatrocia, ked mas 58 regionalnych liniek + 6 nocakov (s dokopy co, 10 rozjazdmi za tyzden dokopy?) na 799 cisiel? Vsak s 800 cislami by si snad pokryl cele Slovensko v ramci regionalnej dopravy, nie to krpaty BA kraj a cast TT kraju.
Andrej
Pre dopravu je klucove hlavne stabilita. Ako sa ma clovek ktory nie je kazdu chvilu na IMHD orientovat sa ked mu nejaky kreten, v mene budovania pomnika pre seba, meni meno zastavky alebo cislo linky? Ci mali trolejbusy pred 50 rokmi dostat svoj vlastny ciselny rad je otazka voci ktorej som neutralny; v podstate ani nie ale mnohi tu z toho robia zbytocne velku kauzu; a ked sa precislovali na konci 1990 rokov tak to bol vyrazne zly krok, ale aby sa nieco co sa odvtedy pouzivalo desatrocia len tak z dlhej chvily menilo lebo niekto z IDS BK si to vydupal... to fakt nie.