preco uz viac ako pol roka nepokracuju prace na moste panonska cesta nad elektrickou, kde ma byt aj nova zastavka? hore su zuzene pruhy, robotnici tam neboli mesiace. pod tym sa tiez nepracuje. kolko bezi dodavatelovi denna pokuta? alebo uz mu nie je mozne dat vacsiu sankciu, takze nema ani motivaciu to vobec dokoncit, kedze mesto sa k tomu vobec nevyjadruje?
david11
napr: 6:00 05 10 15 17.. int. 2-3 min.
7: int.2-3 min.
8:00 02 05 10 .. int 5 min.
Nerátal som to presne, ale ako ukážka to stačí.
No najlepšie by bolo pre orientáciu konečne doplniť el. tabule aj na Račiansku, aby som sa vedel zariadiť, keď príde narvatý spoj či ďalší a ďaľší tam bude o min. alebo tri. Musím sa narvať do plného alebo hneď príde ďalší hádam o dačo prázdnejší.