Juro #2530): Neviem, ci je to ARDO, ale urcite je to modro-biela reklama na A??O
Su to vozy 7941+7942 (myslim) a dnes jazdia na linke... hm... 9.
Su to vozy 7941+7942 (myslim) a dnes jazdia na linke... hm... 9.
Su to vozy 7941+7942 (myslim) a dnes jazdia na linke... hm... 9.
Turbo
1. Bola to sabotaz, niekto naukladal na kolajnice kamene, zrejme z otovreneho lozka.
2. Udajne pachatelov zachytila bezpecnostna kamera nainstalovana na cerpacej stanici SHELL.
3. Bol to voz T6A5 c. 7927+28.
4. Bol tazko poskodeny, na 7927 doslova odtrhlo zadnu kuplovacku.
5. Sprevadzkovanie trvalo cca. 3 hodiny.
to je vsetko co viem...