Reakcia na: Andrej #249433:
Mohli s tými nahrávkami počkať po prezidentských voľbách. Zuzanu bude tiež potrebné vymeniť za hlas nového prezidenta.
Alebo ak nečakať, tak urobiť nové hlásenie s každým kandidátom a potom už len podľa výsledku zaradiť hlásenie ví-ťa-za.
Co bude nabuduce, AI revizor? AI vodic? AI vedenie?

6503
https://www.yimba.sk/clanky/cakanie-na-dolezitu-spojnicu-pokracuje-prepojenie-dubravky-a-borov-malo-byt-vo-vystavbe-novy-datum-ostava-neznamy?fbclid=IwAR1oSd3WZcz90HIRp4rNinsyM3DFyDuIpfZiKvDapZ1tsz7KIZwlfBw2CvM