Reakcia na: ivanbuto #248163:
Takže nás čaká krátka výluka lebo tak dôvod je v trati nie??? Pochybujem že by to za 1 noc opravili

)
hold stále sa nájdu výhovorky miesto riešení
fajn stane sa raz za čas ale naozaj keď každý 3 spoj ktorým idem stihnem prestup je to nafigu
david11
Teraz vždy ide nastavený signál na pozadí pri zopnutej preferencii a bočné smery po jej vypnutí čakajú ako píšeš.. Aj Mýtna zbytočne plná od Račianskeho mýta.