Reakcia na: Petto #246631:
Teoreticky môžu ľudia z Devínskej a Dúbravky pracovať aj v Tescu Pezinok a nie je to dôvod na vedenie priamej linky. Dáta hovorili jasne, 20ka vozila do Tesca Lamač prakticky vzduch.
Mozno to tak budu aj prezentovat.
birch
Ak by ten jeden voz navyše bol, zdalo by sa mi už lepšie, aby nová L30, pokiaľ skutočne bude premávať len po OC Lamač, mala z Lamačskej cesty zachádzku po Harmincovej k dúbravskému Kauflandu (otočka cez parkovisko Kauflandu, prestup na L83 na Húščavovej) a okrem motáku po nákupných centrách by vzniklo nové spojenie juhu Dúbravky k Stn. Lamač a ďalej do Lamača.