Reakcia na: Urbanway 2423 #245562:
Inak čo by bránilo potiahnuť 21, 40 a 88 do podzemia? Celkom by ma prekvapilo kebyže sa tam nezmestia kĺbaky (jedno nástupisko by sa upravilo na rovné aby mhd nemusela cúvať) a sóla na 40 nemôžu mať problém).
shaggy
Čiže súčasná stanica spĺňa úplne všetko, ale ty s ňou nie si spokojný, lebo ty nie si nikdy spokojný s ničím.
Tvoja ideálna stanica totižto nemôže existovať. Ty by si chcel, aby bola dostatočne ďaleko od teba (aby neotravovala), ale zároveň blízko (keď potrebuješ). Aby kvôli nej nič nezbúrali, ale zároveň aby postavili majstrovské dielo kde sa všetci budú cítiť dobre. Nechceš aby bola prepojená s obchodmi, ale vyžaduješ tam obchody a stánky.