Reakcia na: si #242882:
Nehovorím, že treba CSS na každej križovatke, ale na tých najproblémovejších (hlavne asi Račianska x Sliačska). To priecestie by som určite nerušil, pretože tadiaľ jazdí celkom veľa áut. Podľa mňa by sa ale mali medzi Jarošovou a ŽST Vinohrady trochu presporiadať priecestia, príp. z niektorých urobiť iba jednosmerné otočky.
Joyki
A okrem toho ani čakacie doby sa nedodrzuju. Včera napríklad sme nepockali 2 minúty na vlak v Senci. A pritom to dispečing vidi...