Neviete preco vo vlakoch ZSSK hlasia, ze Ukrajinske zeleznice a ZSSK vam zelaju pekny den, ci co? Zaujima ma to Ukrajinske zeleznice - to je nejaka recesia, ci preco to hlasia?

Potom by nemal byť problém.
Adam3
Inak tie životné náklady predpokladám v Česku určite nižšie minimálne v tom, že napríklad v Brne som za hodinu a pol vlakom a mohol by som teda 3-4 dni týždenne tráviť doma.