Len taká ot, ale dopravná, otázka. Chodili parné rušne aj na regularnych linkách kotlom vzad? Alebo sa vždy muselo zabezpečiť, aby išli kotlom vpred. Nerobilo to problémy s obehmi? Laicky sa mi zdá, že je to jedno, kde bol kotol, výhľad rušňovodiča bol rovnaký, akurát niektoré mašiny nemajú plnohodnotné osvetlenie na tendrovom konci
TramLover
Títo ľudia sa už aj ponížili k tomu, aby sa vyhrážali osobám, ktoré nesúhlasia s ich ideológiou. Korupcia by mi pri nich nepripadala vôbec zvláštna.