Žaržo v akcii: https://www.facebook.com/1729940727285183/posts/2803442366601675/
Originálny post: https://www.facebook.com/1729940727285183/posts/2803370689942176/
Originálny post: https://www.facebook.com/1729940727285183/posts/2803370689942176/
). Ak posilnia X5, aby pobrala aj ľudí z DD (v čo však ani nedúfam), tak to už mohli zachovať aj tú X33 (nech je aj s Karosami, len nech je)...
N/A
Ukrajinci vyrábajú ako šerble značky ZAZ, tak aj celkom obstojné Bohdany a imho veľmi vydarené Elektrony.
S dizajnom má problém väčšina "exotických" značiek - ten je často agresívny až gýčovitý, mnohokrát sa vyznačuje príliš ostrými líniami. Povedal by som však, že postupne sa to zlepšuje (aj keď vo veľa prípadoch cestou slepých uličiek) - veľmi dobrým príkladom sú autobusy od ruského KAMAZu, ktoré v pohode znesú porovnanie so západoeurópskymi výrobkami.
Osobne mi inak prídu ako najhnusnejšie čínske autobusy - či už ide o nevydarené plagiáty európskych značiek, alebo o vozy určené na export (predovšetkým BYD).